Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,992 €/m2
  • Površina: 50 m2
PRODAJA

149,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043566
  • Površina : 50 m2
  • Cena : 149,600 €
  • Cena po m2 : 2992.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 5/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

140,800 €

Prodajemo dvosoban stan na top lokaciji. Grbavica ID#11942…

  • Soba: 2.0
  • 3,200 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

148,000 €

Novi Sad, Bulevar oslobodjenja, odličan jednoiposoban stan…

  • Soba: 1.5
  • 3,020 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Grbavica

150,000 €

Na prodaju dvosoban stan površine 53 m², smešten u mirnom delu Grbavice, idealan za porodični život. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgr…

  • Soba: 2.0
  • 2,830 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Sajmište

156,400 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,844 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Podbara

140,160 €

Prodaja stana Novi Sad-Podbara, 48m2-Odlična zgrada ID#11338…

  • Soba: 2.0
  • 2,920 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Novo Naselje

140,000 €

Prodaja stana- Novo Naselje, Novi Sad ID#10063…

  • Soba: 2.0
  • 2,188 €/m2
  • 64 m2