Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,169 €/m2
  • Površina: 31 m2
PRODAJA

98,250 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043568
  • Površina : 31 m2
  • Cena : 98,250 €
  • Cena po m2 : 3169.35 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 5/6

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

104,290 €

Petrovaradin-Lep Dvosoban stan 44 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,370 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Centar

108,150 €

PRODAJEMO-Jednoiposoban, Centar ID#9737…

  • Soba: 1.5
  • 3,090 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Telep

104,100 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnju na Severnom Telepu. U ulici koja povezuje Futoški Put i Bulevar Patrijarha Pavla gradi se kvalitetna zgrada…

  • Soba: 2.0
  • 2,892 €/m2
  • 36 m2

* Zlatibor - Centar *

89,500 €

* Zlatibor - Centar *…

  • Soba: 1.5
  • 2,355 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Grbavica

108,150 €

Grbavica, Novi Sad – 1.5 soban stan, 29 m², visoko prizemlje…

  • Soba: 1.5
  • 3,729 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Novo Naselje

99,900 €

Prodajemo odmah useljiv i kompletno namešten jednosoban stan na Jugovićevu. Stan se nalazi na visokom prizemlju zgrade 15 godina starosti, u odli…

  • Soba: 1.0
  • 2,775 €/m2
  • 36 m2