Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,158 €/m2
  • Površina: 31 m2
PRODAJA

97,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043569
  • Površina : 31 m2
  • Cena : 97,900 €
  • Cena po m2 : 3158.06 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 5/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

104,100 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnju na Severnom Telepu. U ulici koja povezuje Futoški Put i Bulevar Patrijarha Pavla gradi se kvalitetna zgrada…

  • Soba: 2.0
  • 2,892 €/m2
  • 36 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

106,000 €

NOVI SAD.PETROVARADIN.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,120 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad, Odličan 3,5 stan sa prel

97,000 €

Novi Sad, Odličan 3,5 stan sa prelepim dvorištem - može kredit za mlade…

  • Soba: 3.5
  • 1,169 €/m2
  • 83 m2

Novi Sad Podbara

103,968 €

PRODAJA jednoiposobnog stana PODBARA* Povrat PDV-a ID#10201…

  • Soba: 1.5
  • 2,888 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Telep

103,000 €

Jednoiposoban stan na prodaju – Telep, nadomak Bulevara patrijarha Pavla Na prodaju je funkcionalan jednoiposoban stan površine 36 m², smešten n…

  • Soba: 1.5
  • 2,861 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Centar

90,000 €

Prodajemo odličan renoviran dvorišni stan na Podbari. Stan je predivno sređen i pun potencijala, obzirom da ima mogućnost ulaza sa ulice, što …

  • Soba: 1.5
  • 2,500 €/m2
  • 36 m2