Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,637 €/m2
  • Površina: 117 m2
PRODAJA

308,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043570
  • Površina : 117 m2
  • Cena : 308,500 €
  • Cena po m2 : 2636.75 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 5/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Liman 3

298,700 €

* Novi Sad - Liman 2 *…

  • Soba: 3.5
  • 3,356 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Liman 2

309,000 €

ODLIČNA LOKACIJA, TROIPOSOBAN -ŠEKSPIROVA ID#7707…

  • Soba: 3.5
  • 3,472 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Sajmište

308,500 €

NOVI SAD.SAJAM .ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,637 €/m2
  • 117 m2

Novi Sad Novo Naselje

317,450 €

PRODAJA STANOVA ČETVOROSOBAN NOV NEUSELJAVAN POVRAT PDVA retko u ponudi* ID#8773…

  • Soba: 4.0
  • 3,082 €/m2
  • 103 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

315,150 €

Na prodaju – ekskluzivan i izuzetno prostran stan od 115 m² na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Novom Sadu – Bulevaru Evrope. Ovaj impresivan…

  • Soba: 4.0
  • 2,740 €/m2
  • 115 m2

Novi Sad Centar

309,000 €

Komforan, namešten četvorosoban stan, sa parking mestom, u centru Novog Sada-retko u ponudi …

  • Soba: 4.0
  • 2,711 €/m2
  • 114 m2