Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,200 €/m2
  • Površina: 32 m2
PRODAJA

102,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043571
  • Površina : 32 m2
  • Cena : 102,400 €
  • Cena po m2 : 3200.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 5/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

95,800 €

Stan na prodaju – obod Grbavice Na prodaju je potpuno nov stan površine 36 m², smešten na obodu Grbavice. Stan ima odvojenu sobu, funkcionalnog …

  • Soba: 1.5
  • 2,661 €/m2
  • 36 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

112,090 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,802 €/m2
  • 40 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

111,200 €

* Sremska Kamenica *…

  • Soba: 2.0
  • 2,059 €/m2
  • 54 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

100,100 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. DVOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 1,854 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Telep

95,000 €

Novi Sad, Telep, Prodaje se sređen, noviji, jednoiposoban stan od 35m2, na 1.spratu u zgradi na Telepu. Sastoji se od d…

  • Soba: 1.5
  • 2,714 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Centar

92,700 €

Na prodaju garsonjera sa galerijom u strogom centru grada. Stan se nalazi u potkrovlju i kompletno je namešten, spreman za odmah useljenje bez doda…

  • Soba: 0.5
  • 3,708 €/m2
  • 25 m2