Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,039 €/m2
  • Površina: 44 m2
PRODAJA

133,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043572
  • Površina : 44 m2
  • Cena : 133,700 €
  • Cena po m2 : 3038.64 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 5/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

136,800 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,792 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Telep

133,900 €

Novi Sad, Telep - Dvosoban dupleks u izgradnji sa povratom PDV 52m2 …

  • Soba: 2.0
  • 2,575 €/m2
  • 52 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

141,500 €

Prodajemo luksuzne stanove u izgradnji na odličnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici. Stanovi su projektovani po najsavremenijim standardima, a istovre…

  • Soba: 3.0
  • 2,830 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Telep

131,900 €

• Soba: 1.5
  • 2,806 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Detelinara

125,660 €

Nova Detelinara-odličan Dvosoban stan -065/3858-888…

  • Soba: 2.0
  • 2,464 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Telep

129,800 €

Novi Sad, Telep, Dvosoban …

  • Soba: 2.0
  • 3,090 €/m2
  • 42 m2