Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,755 €/m2
  • Površina: 75 m2
PRODAJA

206,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043576
  • Površina : 75 m2
  • Cena : 206,600 €
  • Cena po m2 : 2754.67 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 5/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

209,100 €

NOVI SAD.GRBAVICA.DVOIPOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,987 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

208,300 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,480 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

202,000 €

• Soba: 3.5
  • 2,525 €/m2
  • 80 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

211,070 €

Porodični četvorosoban stan (87,95 m²) – Mišeluk …

  • Soba: 4.0
  • 2,426 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Centar

198,000 €

* Novi Sad - Centar *…

  • Soba: 3.0
  • 3,143 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Bulevar

206,000 €

Uknjižen odličan trosoban stan u blizini Futoške pijace, u mirnoj ulici. Kuhinja sa svojim prozorom, trpezarija sa dn…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 80 m2