Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,990 €/m2
  • Površina: 49 m2
PRODAJA

146,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043578
  • Površina : 49 m2
  • Cena : 146,500 €
  • Cena po m2 : 2989.80 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 6/6

SLIČNE NEKRETNINE

Sremski Karlovci Centar

140,960 €

USELJIVO ODMAH! Luksuzna zgrada u Novim Banovcima, 95m2. …

  • Soba: 4.0
  • 1,484 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Sajmište

141,100 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,002 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Telep

139,000 €

Na prodaju 2.0 soban stan,45m2, na Bulevaru Patrijarha Pavla…

  • Soba: 2.0
  • 3,089 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Socijalno

154,500 €

Novi Sad-Centar,odličan trosoban stan u sklopu kuće,temeljno renoviran i brzo useljiv. Stan je uknjiže…

  • Soba: 3.0
  • 2,272 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Železnička stanica

144,200 €

Otkrijte savršeni dom u Novom Sadu na Rotkvariji! Nudimo vam prelep stan od 57m2, smešten u blizini železničke stanice, stan nudi ne samo udobnost…

  • Soba: 2.0
  • 2,530 €/m2
  • 57 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

143,200 €

Sremska Kamenica. 49m2. Dvosoban stan sa povratom PDV-a! …

  • Soba: 2.0
  • 2,922 €/m2
  • 49 m2