Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,996 €/m2
  • Površina: 51 m2
PRODAJA

152,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043579
  • Površina : 51 m2
  • Cena : 152,800 €
  • Cena po m2 : 2996.08 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 6/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

154,500 €

Porodičan četvorosoban stan vrhunskog kvaliteta sa garažom i dvorištem 95m2- iza stadiona Vujadin Boškov…

  • Soba: 4.0
  • 1,626 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Grbavica

144,420 €

Na prodaju je stan u modernom i ekskluzivnom stambenom objektu, smeštenom u srcu Grbavice – jedne od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Ova savr…

  • Soba: 1.5
  • 3,703 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,950 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Socijalno

158,500 €

NOV SAD.SOCIJALNO.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,866 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,950 €

• Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

155,500 €

ODLIČAN STAN NA PRODAJU - BULEVAR OSLOBOĐENJA - FUTOŠKA ID#11810…

  • Soba: 2.0
  • 3,793 €/m2
  • 41 m2