Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,031 €/m2
  • Površina: 48 m2
PRODAJA

145,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043580
  • Površina : 48 m2
  • Cena : 145,500 €
  • Cena po m2 : 3031.25 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 6/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

150,000 €

Prodajemo odličan stan na Bulevaru Oslobođenja, Novi Sad ID#11507…

  • Soba: 3.0
  • 2,679 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Sajmište

136,800 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,040 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Sajmište

144,200 €

NOVI SAD.SAJAM.TROSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,253 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Telep

137,600 €

NOVI SAD.TELEP.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,808 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Telep

149,900 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnju na Severnom Telepu. U ulici koja povezuje Futoški Put i Bulevar Patrijarha Pavla gradi se kvalitetna zgrada…

  • Soba: 3.0
  • 2,828 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Sajmište

136,500 €

• Soba: 2.0
  • 3,033 €/m2
  • 45 m2