Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,855 €/m2
  • Površina: 64 m2
PRODAJA

182,750 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043581
  • Površina : 64 m2
  • Cena : 182,750 €
  • Cena po m2 : 2855.47 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 6/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

182,000 €

Prodaja dvosobnog stana-Kosancic Ivana, 55m2 ID#12075…

  • Soba: 2.0
  • 3,500 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Centar

172,800 €

Agencija Moj Dom vam nudi stan u strogom centru Novog Sada, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – idealan kako za život, tako i kao odlič…

  • Soba: 3.0
  • 3,142 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Detelinara

176,100 €

Nova Detelinara, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 3.0
  • 2,935 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

180,000 €

Na prodaju duplex stan u blizini Sheratona – odlična lokacija!…

  • Soba: 3.5
  • 2,571 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Telep

185,100 €

Telep četri 4.0 stana savršenog rasporeda u Urbanoj Vili - moguć povrat PDV. Zgrada je koncipirana porodično, sa d…

  • Soba: 3.5
  • 2,468 €/m2
  • 75 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

188,230 €

Petrovaradin - Dvoiposoban stan 73 m2 u izgradnji …

  • Soba: 2.5
  • 2,578 €/m2
  • 73 m2