Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,639 €/m2
  • Površina: 121 m2
PRODAJA

319,350 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043582
  • Površina : 121 m2
  • Cena : 319,350 €
  • Cena po m2 : 2639.26 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 6/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

317,250 €

U ponudi je ekskluzivan porodični stan, u izgradnji, u luksuznoj urbanoj vili na Severnom Telepu – delu Novog Sada poznatom po miru, prostranim uli…

  • Soba: 4.0
  • 2,833 €/m2
  • 112 m2

Novi Sad Grbavica

317,900 €

Grbavica, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 4.0
  • 3,382 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Centar

323,800 €

Ekskluzivna prilika – prostran četvorosoban stan u centru, nadomak keja Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za kupovinu izuzetno komfornog četvo…

  • Soba: 4.0
  • 2,364 €/m2
  • 137 m2

Novi Sad Podbara

324,100 €

Podbara-Lep Četvorosoban stan 102 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 3,177 €/m2
  • 102 m2

Novi Sad Grbavica

320,555 €

Grbavica, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 4.0
  • 3,374 €/m2
  • 95 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

323,585 €

Petrovaradin - Lux stan sa garažom u ceni!…

  • Soba: 4.0
  • 2,889 €/m2
  • 112 m2