Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,167 €/m2
  • Površina: 33 m2
PRODAJA

104,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043583
  • Površina : 33 m2
  • Cena : 104,500 €
  • Cena po m2 : 3166.67 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 6/6

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

100,100 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. DVOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 1,854 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Telep

103,000 €

Telep, 35m2. Dvosoban stan. Povrat PDV-a. …

  • Soba: 2.0
  • 2,943 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Vidovdansko naselje

101,660 €

Novi Sad, Vidovdansko naselje - Jednoiposban stan - povrat pdv-a …

  • Soba: 2.0
  • 2,163 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Centar

108,150 €

Moderna garsonjera 29 m² u novogradnji, strogi centar Novog Sada…

  • Soba: 0.5
  • 3,729 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Telep

112,700 €

Novi Sad, Telep - Jednoiposoban stan u izgradnji sa povratom PDV - 41m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,749 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Telep

105,620 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 2.0
  • 2,779 €/m2
  • 38 m2