Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,042 €/m2
  • Površina: 48 m2
PRODAJA

146,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043584
  • Površina : 48 m2
  • Cena : 146,000 €
  • Cena po m2 : 3041.67 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 6/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

139,050 €

Novi Sad, Nova Detelinara - Kompletno renoviran dvoiposoban stan, 58 m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,397 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Novo Naselje

139,000 €

Porodičan stan u mirnom delu Novog Naselja – Šonsi uknjižene 45m2 ali ima 57m2 podne površine. U ponudi imamo sjajan porodični stan smešten u …

  • Soba: 2.5
  • 2,439 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Sajmište

146,500 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,990 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

142,150 €

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.TROSOBAN STAN.POLU NAMEŠTEN STAN (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 1,895 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Grbavica

144,420 €

Novi Sad, Grbavica - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji …

  • Soba: 1.5
  • 3,703 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Telep

148,600 €

Južni Telep-Lep Trosoban stan 51 m2 u Izgradnji-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,914 €/m2
  • 51 m2