Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,380 €/m2
  • Površina: 51 m2
PRODAJA

172,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043586
  • Površina : 51 m2
  • Cena : 172,400 €
  • Cena po m2 : 3380.39 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 6/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Liman 2

180,000 €

Novi Sad - Liman 2 - RETKOST NA TRŽIŠTU!!! - prodaje se klasičan dvosoban stan od 62m2, odmah useljiv, uknjižen 1/1 . Stan ima odličan raspored…

  • Soba: 2.0
  • 2,903 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Liman 3

177,000 €

TOTAL OGLASAVA NA 185400 Prodaje se odličan lux stan u Park City kompleksu na Limanu 3. Raspored je odličan i stan se sastoji od dnevnog boravka, sp…

  • Soba: 2.0
  • 3,161 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Adice

171,240 €

Novi Sad, Adice - Odličan četvorosoban stan na lepoj lokaciji + parking + povrat PDV-a …

  • Soba: 4.0
  • 1,803 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Telep

175,710 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 3.0
  • 2,510 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Avijacija

165,900 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,592 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Grbavica

171,000 €

Stan odličnog rasporeda sa parking mestom – Grbavica…

  • Soba: 2.5
  • 3,167 €/m2
  • 54 m2