Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,844 €/m2
  • Površina: 55 m2
PRODAJA

156,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043587
  • Površina : 55 m2
  • Cena : 156,400 €
  • Cena po m2 : 2843.64 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 6/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Kej

164,800 €

Prodajemo odličan dvosoban stan u zgradi starije gradnje nadomak Beogradskog Keja. Stan je na odličnoj lokaciji, u srcu grada, lepoj ozelenjenoj …

  • Soba: 2.0
  • 2,616 €/m2
  • 63 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

161,000 €

Alibegovac-odličan porodični stan-Nov neuseljavan…

  • Soba: 4.0
  • 2,064 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Telep

154,700 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnju na Severnom Telepu. U ulici koja povezuje Futoški Put i Bulevar Patrijarha Pavla gradi se kvalitetna zgrada…

  • Soba: 3.0
  • 2,813 €/m2
  • 55 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

153,880 €

IDEALAN PORODIČNI STAN U IZGRADNJI – Mišeluk – Pogled …

  • Soba: 3.0
  • 2,404 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Kej

159,650 €

Kej kompletno renoviran dvosoban stan …

  • Soba: 2.0
  • 3,801 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Novo Naselje

152,500 €

NOVI SAD.NOVO NASELJE.JEDNOIPOSOBAN STAN.NAMEŠTEN STAN.(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,177 €/m2
  • 48 m2