Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,756 €/m2
  • Površina: 75 m2
PRODAJA

206,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043588
  • Površina : 75 m2
  • Cena : 206,700 €
  • Cena po m2 : 2756.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 6/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

211,000 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,851 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

213,700 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,485 €/m2
  • 86 m2

Novi Sad Podbara

198,600 €

NA PRODAJU - Troiposoban stan na Podbari, mogućnost povrata PDV-a …

  • Soba: 3.5
  • 2,797 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Telep

200,800 €

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,910 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Novo Naselje

200,850 €

NOVI SAD.NOVO NASELJE.TROIPOSOBAN STAN. NAMEŠTEN.KOMPLETNO RENOVIRAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 3,043 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

202,000 €

• Soba: 3.5
  • 2,525 €/m2
  • 80 m2