Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,939 €/m2
  • Površina: 46 m2
PRODAJA

135,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043591
  • Površina : 46 m2
  • Cena : 135,200 €
  • Cena po m2 : 2939.13 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 0/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

143,500 €

Prodaja jednoiposobnog stana na Telepu ID#12056…

  • Soba: 1.5
  • 3,500 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Centar

133,900 €

Prodaje se predivan stan u samom centru grada. Odličan je za život ali i za izdavanje na mesečnom a i na dnevnom nivou. Nalazi se na drugom spratu …

  • Soba: 1.5
  • 3,719 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Telep

131,150 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,790 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Sajmište

132,700 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,016 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Telep

127,455 €

Dvosoban stan u izgradnji 42-Telep …

  • Soba: 2.0
  • 3,035 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Telep

131,950 €

• Soba: 1.5
  • 2,807 €/m2
  • 47 m2