Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,973 €/m2
  • Površina: 45 m2
PRODAJA

133,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043592
  • Površina : 45 m2
  • Cena : 133,800 €
  • Cena po m2 : 2973.33 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 0/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

126,300 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,687 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Sajmište

132,700 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,016 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Detelinara

142,600 €

PRODAJA - KOMFORAN DVOSOBAN - DETELINARA ID#12063…

  • Soba: 3.0
  • 2,300 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Detelinara

128,000 €

Prodaja 2.0 stana na Novoj Detelinari ID#11284…

  • Soba: 2.0
  • 2,977 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Grbavica

135,000 €

PRODAJE SE DVOIPOSOBAN STAN NA GRBAVICI, DUPLEX U KOLO SRPSKIH SESTARA.  Lav 2020 nekretnine. Agencijska provi…

  • Soba: 2.5
  • 2,547 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Grbavica

140,255 €

Grbavica, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 1.5
  • 3,506 €/m2
  • 40 m2