Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,164 €/m2
  • Površina: 33 m2
PRODAJA

104,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043594
  • Površina : 33 m2
  • Cena : 104,400 €
  • Cena po m2 : 3163.64 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 1/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

108,150 €

PRODAJEMO-Jednoiposoban, Centar ID#9737…

  • Soba: 1.5
  • 3,090 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Telep

98,632 €

Jednoiposoban stan - Telep 32m2 …

  • Soba: 1.5
  • 3,082 €/m2
  • 32 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

107,480 €

Funkcionalan Dvosoban stan na Mišeluku …

  • Soba: 2.0
  • 2,500 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Salajka

103,000 €

JEDNOIPOSOBAN STAN - SALAJKA ID#9660…

  • Soba: 1.5
  • 2,943 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Telep

103,010 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 2.0
  • 2,641 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Adice

109,200 €

NOVI SAD.ADICE.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,060 €/m2
  • 53 m2