Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,838 €/m2
  • Površina: 69 m2
PRODAJA

195,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043595
  • Površina : 69 m2
  • Cena : 195,800 €
  • Cena po m2 : 2837.68 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

198,790 €

Četvorosoban, namešten- bez ulaganja…

  • Soba: 4.0
  • 2,424 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Železnička stanica

193,800 €

Na prodaju potpuno namešten trosoban stan 57 m² – Banatić, Novi Sad Nekretnina predstavlja odličan izbor kako za porodičan život, tako i kao …

  • Soba: 3.0
  • 3,400 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Novo Naselje

200,850 €

NOVI SAD.NOVO NASELJE.TROIPOSOBAN STAN. NAMEŠTEN.KOMPLETNO RENOVIRAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 3,043 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Sajmište

195,800 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,838 €/m2
  • 69 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

199,650 €

MODERAN ČETVOROSOBAN DUPLEKS – MIŠELUK (U IZGRADNJI) …

  • Soba: 3.0
  • 2,269 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Veternk

198,790 €

Novi Sad, Veternička rampa - Četvorosoban stan 97m2 sa krovnom terasom i povratom PDV …

  • Soba: 4.0
  • 2,049 €/m2
  • 97 m2