Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,252 €/m2
  • Površina: 27 m2
PRODAJA

87,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043598
  • Površina : 27 m2
  • Cena : 87,800 €
  • Cena po m2 : 3251.85 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 1/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

92,700 €

Nov jednoiposoban stan 28m², Podbara –odlična lokacija!…

  • Soba: 1.5
  • 3,311 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Telep

83,000 €

Odličan jednosoban stan na Telepu, za život ili kao investicija !! ID#10731…

  • Soba: 1.0
  • 3,192 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

79,800 €

Garsonjera na Bulevaru oslobođenja…

  • Soba: 0.5
  • 3,192 €/m2
  • 25 m2

* Vrdnik - Novogradnja *

87,100 €

* Vrdnik - Novogradnja *…

  • Soba: 1.5
  • 1,853 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Podbara

86,800 €

NOVI SAD.PODBARA.GARSONJERA.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,100 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Adice

86,100 €

NOVI SAD.ADICE.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 1,957 €/m2
  • 44 m2