Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,002 €/m2
  • Površina: 47 m2
PRODAJA

141,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043601
  • Površina : 47 m2
  • Cena : 141,100 €
  • Cena po m2 : 3002.13 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

135,000 €

Prodaje se odličan dvosoban stan na prvom spratu - Jerneja Kopitara…

  • Soba: 2.0
  • 2,872 €/m2
  • 47 m2

Sremska Kamenica Institut

139,400 €

Sremska Kamenica-Trosoban stan 63 m2 u prizemlju sa ograđenim dvorištem i pogledom na grad-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,213 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Sajmište

146,500 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,990 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Telep

150,100 €

NOVI SAD. TELEP.DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,502 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Sajmište

149,600 €

• Soba: 2.0
  • 2,992 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Liman 2

139,000 €

Na prodaju veći jednosoban stan površine 39 m² na Limanu 2. …

  • Soba: 1.0
  • 3,564 €/m2
  • 39 m2