Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,838 €/m2
  • Površina: 72 m2
PRODAJA

204,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043602
  • Površina : 72 m2
  • Cena : 204,300 €
  • Cena po m2 : 2837.50 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

206,000 €

Prodaja stana Nova Detelinara, Dupleks (84m2+24m2), Dvostrano orijentisan ID#9484…

  • Soba: 5.0
  • 2,452 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Podbara

198,600 €

NA PRODAJU - Troiposoban stan na Podbari, mogućnost povrata PDV-a …

  • Soba: 3.5
  • 2,797 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Sajmište

206,000 €

Prodaje se dupleks na odličnoj lokaciji …

  • Soba: 5.0
  • 2,452 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Detelinara

206,000 €

NOVI SAD. NOVA DETELINARA. DVOIPOSOBAN STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 3,323 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Centar

206,000 €

Novi Sad - Kej - pogled na Dunav i tvrđavu, na prodaju trosoban stan od 90m2( u prirodi ima oko 100m2), uknjižen, useljiv. Stan se sastoji od hodni…

  • Soba: 3.0
  • 2,289 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

197,600 €

Prodaja trosobnog stana, Bulevar Evrope-76m2 ID#11705…

  • Soba: 3.0
  • 2,600 €/m2
  • 76 m2