Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,849 €/m2
  • Površina: 71 m2
PRODAJA

202,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043603
  • Površina : 71 m2
  • Cena : 202,300 €
  • Cena po m2 : 2849.30 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

198,600 €

NA PRODAJU - Troiposoban stan na Podbari, mogućnost povrata PDV-a …

  • Soba: 3.5
  • 2,797 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Liman 4

195,700 €

Novi Sad, Liman 4. IDEALAN PORODIČAN STAN NA NAJLEPŠOJ LOKACIJI ZA ŽIVOT! Prodaje se uknjižen dvoiposoban stan, površine 80m2. Pozicioniran je na…

  • Soba: 2.5
  • 2,446 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

210,800 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,480 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Bulevar

211,000 €

Sjajno i kompletno renoviran 3.0 stan na izvanrednoj lokaciji - Okolina Bulevara kod Socijalnog! U stanu je prakti…

  • Soba: 3.0
  • 2,890 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Detelinara

195,700 €

NOVI SAD.NOVA DETELINARA.TROIPOSOBAN STAN (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,330 €/m2
  • 84 m2

Irig Vrdnik

198,800 €

Dvosoban apartman od 55 m² u Vrdniku, 2. sprat…

  • Soba: 1.5
  • 3,615 €/m2
  • 55 m2