Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,040 €/m2
  • Površina: 45 m2
PRODAJA

136,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043604
  • Površina : 45 m2
  • Cena : 136,800 €
  • Cena po m2 : 3040.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

133,400 €

Predstavljamo vam prelepi dupleks stan od 54 kvadratna metra, idealan za porodice, parove, studente ili samce. Nalazi se na 5. spratu zgrade sa liftom…

  • Soba: 2.0
  • 2,470 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Detelinara

130,800 €

NOVI SAD,DETELINARA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,616 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

135,960 €

Komforan dvosoban stan na odličnoj lokaciji …

  • Soba: 2.0
  • 2,833 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Novo Naselje

144,200 €

NOVI SAD.NOVO NASELJE.DVOSOBAN STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,622 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Grbavica

135,000 €

Renoviran dvosoban stan na Grbavici, 44m2, prilika koja se ne propušta…

  • Soba: 2.0
  • 3,068 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Telep

136,000 €

Postoje stanovi koji nude kvadrate – i postoje oni koji nude lakoću svakodnevice. Upravo takav prostor nalazi se na Severnom Telepu, u neposrednoj …

  • Soba: 1.5
  • 2,894 €/m2
  • 47 m2