Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,016 €/m2
  • Površina: 44 m2
PRODAJA

132,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043605
  • Površina : 44 m2
  • Cena : 132,700 €
  • Cena po m2 : 3015.91 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Veternk

125,000 €

Prodaja-88m2-Veternik ID#11573…

  • Soba: 3.0
  • 1,420 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Adice

136,400 €

Predstavljamo vam savremenu urbanu vilu u mirnom delu Adica, projektovanu za kvalitetan i funkcionalan porodičan život. U ponudi su trosobni stano…

  • Soba: 3.0
  • 2,165 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Detelinara

123,600 €

DETELINARA - KOMFORAN DVOSOBAN…

  • Soba: 2.0
  • 2,630 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Telep

136,800 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,792 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

132,612 €

Prodaje se funkcionalan trosoban stan u neposrednoj blizini Bulevara Oslobodjenja.…

  • Soba: 3.0
  • 2,456 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Telep

138,500 €

Ekskluzivan kompleks na Telepu, 47m2, sa pdv-om!…

  • Soba: 2.0
  • 2,947 €/m2
  • 47 m2