Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,027 €/m2
  • Površina: 48 m2
PRODAJA

145,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043606
  • Površina : 48 m2
  • Cena : 145,300 €
  • Cena po m2 : 3027.08 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

136,900 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,042 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Novo Naselje

151,400 €

Renoviran 2,5-soban stan 59m², Novo Naselje – odličan raspored, sprat 7/11…

  • Soba: 2.5
  • 2,566 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Sajmište

141,100 €

• Soba: 2.0
  • 3,002 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

144,200 €

Na prodaju jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji – Bulevar Evrope. Stan se prostire na 54 m², funkcionalnog rasporeda, lepo uređen i odmah u…

  • Soba: 2.0
  • 2,670 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Somborski bulevar

139,050 €

Na prodaju funkcionalan i potpuno opremljen stan na atraktivnoj lokaciji – Bulevar Patrijarha Pavla. Nalazi se na 3. spratu u novijoj zgradi sa li…

  • Soba: 1.5
  • 3,090 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Salajka

148,870 €

Dvosoban stan na Salajci-45m2…

  • Soba: 2.0
  • 3,308 €/m2
  • 45 m2