Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,838 €/m2
  • Površina: 69 m2
PRODAJA

195,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043608
  • Površina : 69 m2
  • Cena : 195,800 €
  • Cena po m2 : 2837.68 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

198,900 €

Hitna prodaja! Porodičan funkcionalan stan u užem centru grada na 4. spratu. Idealna lokacija za život. U blizini su svi potrebni sadržaji i izdvo…

  • Soba: 4.0
  • 2,009 €/m2
  • 99 m2

Novi Sad Novo Naselje

194,200 €

Na prodaju – prostran trosoban stan na Novom Naselju, stvarne površine 78,56 m² Prodaje se komforan trosoban stan smešten na trećem spratu kval…

  • Soba: 3.0
  • 2,490 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad, Veternik, Odličan četvo

191,269 €

Novi Sad, Veternik, Odličan četvorosoban stan sa povratom Pdv-a…

  • Soba: 4.0
  • 2,009 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Novo Naselje

194,150 €

Prostran trosoban stan na Novom Naselju…

  • Soba: 3.0
  • 2,660 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Centar

200,000 €

Renoviran dvoiposoban stan, zajednički parking u dvorištu…

  • Soba: 2.5
  • 3,448 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

194,700 €

NOVI SAD.BULEVAR.TROIPOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,434 €/m2
  • 80 m2