Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,224 €/m2
  • Površina: 29 m2
PRODAJA

93,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043610
  • Površina : 29 m2
  • Cena : 93,500 €
  • Cena po m2 : 3224.14 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 2/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

92,700 €

NOVI SAD. CENTAR. JEDNOSOBAN LUX STAN. Sa salonskom visinom plafona od preko 3m (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405…

  • Soba: 1.0
  • 4,414 €/m2
  • 21 m2

Novi Sad Adice

84,450 €

Prodaje se jednoiposoban stan u prizemlju, uknjižen kao garaža. Useljiv do kraja godine, računi izuzetno mali. Elektr…

  • Soba: 1.5
  • 2,011 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Sajmište

96,800 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,227 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Telep

94,620 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 2.0
  • 2,867 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Sajmište

97,900 €

• Soba: 0.5
  • 3,158 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Sajmište

98,200 €

• Soba: 0.5
  • 3,168 €/m2
  • 31 m2