Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,042 €/m2
  • Površina: 45 m2
PRODAJA

136,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043612
  • Površina : 45 m2
  • Cena : 136,900 €
  • Cena po m2 : 3042.22 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

133,900 €

ODLIČNA PONUDA 1/1 uknjižena nekretnina koja se nalazi u centru grada u neposrednoj blizini pozorišta.Stan se sasto…

  • Soba: 2.0
  • 2,790 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Adice

139,880 €

Novi Sad, Adice - Dvoiposoban stan 65 m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,152 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Telep

131,150 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,790 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Novo Naselje

145,000 €

Najpovoljniji -Trosoban stan 67 m², Novo Naselje, Novi Sad, 4/5 sprat…

  • Soba: 3.5
  • 2,164 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Telep

143,376 €

Novi Sad, Telep - Odlični stanovi u izgradnji - dvoiposoban, 58 m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,472 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Liman 2

139,000 €

Na prodaju veći jednosoban stan površine 39 m² na Limanu 2. …

  • Soba: 1.0
  • 3,564 €/m2
  • 39 m2