Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,047 €/m2
  • Površina: 46 m2
PRODAJA

140,150 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043613
  • Površina : 46 m2
  • Cena : 140,150 €
  • Cena po m2 : 3046.74 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

149,300 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,986 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

145,300 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,595 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

136,990 €

PRODAJE SE DVOIPOSOBAN STAN – BULEVAR EVROPEU ponudi naše agencije izdvajamo izuzetno funkcionalan dvoiposoban stan n…

  • Soba: 2.5
  • 2,854 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Avijacija

137,000 €

Novi Sad - Avijacija Na prodaju dvosoban stan od 56m2, na mirnoj i prijatnoj za život lokaciji. Stan je bez većih ulaganja. Šifra - 1032223 Kontakt…

  • Soba: 2.0
  • 2,446 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Centar

133,900 €

FENOMENALAN JEDNOSOBAN SALONSKI STAN U CENTRU – KEJ- izuzetna ponuda …

  • Soba: 1.0
  • 4,463 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Sajmište

133,800 €

• Soba: 2.0
  • 2,973 €/m2
  • 45 m2