Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,837 €/m2
  • Površina: 72 m2
PRODAJA

204,250 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043615
  • Površina : 72 m2
  • Cena : 204,250 €
  • Cena po m2 : 2836.81 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Somborski bulevar

200,850 €

Odličan četvorosoban stan na Bulevara Patrijarha Pavla, Novi Sad Agencija Moj Dom predstavlja necerovatan porodičan stan, površine 94m2 na prvom …

  • Soba: 4.0
  • 2,137 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Podbara

197,150 €

Novogradnja, Podbara, Novi Sad Agencija Moj Dom s ponosom predstavlja novogradnju renomiranog investitora u širem centru Novog Sada. Stambeni komple…

  • Soba: 3.0
  • 3,399 €/m2
  • 58 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Stari Majur

203,900 €

Novi Sad – Petrovaradin Porodičan troiposoban stan od 83 m², moderan, funkcionalan i odlično održavan Na prodaju je izuzetno komforan i dobro o…

  • Soba: 4.0
  • 2,457 €/m2
  • 83 m2

Novi Sad Salajka

194,850 €

Dvosoban poslovni apartman na Salajci-54m2…

  • Soba: 2.0
  • 3,608 €/m2
  • 54 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

196,880 €

Petrovaradin, Novi Majur - Trosoban stan sa povratom PDV - 81 m2 …

  • Soba: 3.0
  • 2,431 €/m2
  • 81 m2

Novi Sad Liman 2

200,850 €

Liman 2 – dvosoban stan 56 m², kompletno renoviran, terasa…

  • Soba: 2.0
  • 3,587 €/m2
  • 56 m2