Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,849 €/m2
  • Površina: 71 m2
PRODAJA

202,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043616
  • Površina : 71 m2
  • Cena : 202,300 €
  • Cena po m2 : 2849.30 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

205,150 €

NOVI SAD.PODBARA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,108 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Podbara

202,800 €

• Soba: 3.0
  • 3,120 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Telep

198,000 €

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predsta…

  • Soba: 3.5
  • 2,870 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

194,670 €

PRODAJA Stan 3.5: NOVI SAD, Dupleks, Ćirpanova, 80m2, 194670e ID#5815…

  • Soba: 3.5
  • 2,433 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Sajmište

211,000 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,851 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

202,000 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,525 €/m2
  • 80 m2