Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,040 €/m2
  • Površina: 45 m2
PRODAJA

136,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043617
  • Površina : 45 m2
  • Cena : 136,800 €
  • Cena po m2 : 3040.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

139,000 €

PRODAJA Stan 3.0: NOVI SAD-Novo naselje, Bulevar Jovana Dučića, 61m2 ID#4387…

  • Soba: 3.0
  • 2,279 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Centar

140,900 €

ODLIČAN JEDNOIPOSOBAN STAN 48M2 U CENTRU GRADA, BLIZU RIBLJE PIJACE, 140 900EU…

  • Soba: 1.5
  • 2,935 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Veternk

128,750 €

Veternik - stan 88m2…

  • Soba: 4.0
  • 1,463 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Sajmište

135,000 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,068 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

145,300 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,595 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Adice

136,400 €

Predstavljamo vam savremenu urbanu vilu u mirnom delu Adica, projektovanu za kvalitetan i funkcionalan porodičan život. U ponudi su trosobni stano…

  • Soba: 3.0
  • 2,165 €/m2
  • 63 m2