Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,027 €/m2
  • Površina: 48 m2
PRODAJA

145,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043619
  • Površina : 48 m2
  • Cena : 145,300 €
  • Cena po m2 : 3027.08 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

145,300 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,027 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Telep

139,000 €

Na prodaju 2.0 soban stan,45m2, na Bulevaru Patrijarha Pavla…

  • Soba: 2.0
  • 3,089 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Detelinara

152,000 €

Detelinara, Novi Sad – 3.5 soban stan, 64 m², Duplex- 5. sprat…

  • Soba: 3.5
  • 2,375 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Železnička stanica

144,600 €

Prodaje se trosoban dupleks,u novijoj zgradi povrsine 78m2 na Novoj Detelinari .Stan je na trećem spratu,uknjižen. Na donjoj etaži se nalazi dnevni…

  • Soba: 3.0
  • 1,854 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Telep

137,600 €

NOVI SAD.TELEP.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,808 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Centar

141,650 €

NOVI SAD. CENTAR. DVOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,632 €/m2
  • 39 m2