Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,164 €/m2
  • Površina: 33 m2
PRODAJA

104,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043620
  • Površina : 33 m2
  • Cena : 104,400 €
  • Cena po m2 : 3163.64 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 3/6

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Mišeluk

98,400 €

Funkcionalan Dvosoban Stan – Mišeluk …

  • Soba: 2.0
  • 2,523 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Telep

108,460 €

Telep-Lep Dvosoban stan 39 m2 sa Terasom u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,781 €/m2
  • 39 m2

Sombor Sombor

100,940 €

Prodaje se komforan trosoban stan na atraktivnoj lokaciji u naselju Selenča u Somboru…

  • Soba: 3.0
  • 1,294 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Adice

109,200 €

NOVI SAD.ADICE.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,060 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Bulevar

99,900 €

Novi Sad/Centar, uz Bulevar oslobodjenja prodaje se odličan poslovni apartman idealan za izdavanje kako za poslovni …

  • Soba: 0.5
  • 2,938 €/m2
  • 34 m2

Novi Sad Podbara

108,150 €

Novi Sad - Dositejeva…

  • Soba: 1.5
  • 2,923 €/m2
  • 37 m2