Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,838 €/m2
  • Površina: 69 m2
PRODAJA

195,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043621
  • Površina : 69 m2
  • Cena : 195,800 €
  • Cena po m2 : 2837.68 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

195,800 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,838 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Centar

200,800 €

Na prodaju izuzetno funkcionalan i potpuno renoviran stan površine 58 m², smešten u samom centru grada, idealan kako za porodično stanovanje, tako…

  • Soba: 3.0
  • 3,462 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad, Veternik, Odličan četvo

191,269 €

Novi Sad, Veternik, Odličan četvorosoban stan sa povratom Pdv-a…

  • Soba: 4.0
  • 2,009 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

198,800 €

PRODAJA-TROSOBAN-71M2-BULEVAR OSLOBOĐENJA-VISOKO PRIZEMLJE ID#11798…

  • Soba: 3.0
  • 2,800 €/m2
  • 71 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

200,940 €

Sremska Kamenica. 71m2. Trosoban stan sa povratom PDV-a! …

  • Soba: 3.0
  • 2,830 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

204,300 €

NOVI SAD. BULEVAR.PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,491 €/m2
  • 82 m2