Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,224 €/m2
  • Površina: 29 m2
PRODAJA

93,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043623
  • Površina : 29 m2
  • Cena : 93,500 €
  • Cena po m2 : 3224.14 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 3/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

99,900 €

Urbana vila, u blizini Bul.P.Pavla …

  • Soba: 1.5
  • 2,437 €/m2
  • 41 m2

* Divčibare *

87,500 €

* Divčibare *…

  • Soba: 1.5
  • 1,944 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Detelinara

86,000 €

Prodaja- Nova Detelinara- Garsonjera ID#10476…

  • Soba: 0.5
  • 3,308 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Satelit

102,000 €

NOVI SAD.SATELIT.DVOSOBAN STAN.(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,217 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Centar

92,700 €

Novi Sad, Centar. EKSKLUZIVNA LOKACIJA - RENOVIRANA GARSONJRA - LUX! Stan je pozicioniran na visokom prizemlju zgrade starije gradnje, dvorišno orije…

  • Soba: 0.5
  • 4,414 €/m2
  • 21 m2

Novi Sad Sajmište

97,900 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,158 €/m2
  • 31 m2