Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,250 €/m2
  • Površina: 27 m2
PRODAJA

87,750 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043624
  • Površina : 27 m2
  • Cena : 87,750 €
  • Cena po m2 : 3250.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 3/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

78,280 €

Prodaje se stan u Čerevićkoj ulici, bez ulaganja, niski računi. Uknjižen 1/1, bez tereta. Kontakt: 063/744-5379…

  • Soba: 1.0
  • 2,699 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Futog

82,400 €

Futog-Namešten Jednoiposoban stan 35 m2 u Prizemlju sa Terasom 10 m2 bliže Veterniku-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 2,354 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Grbavica

95,790 €

Jednoiposoban stan na Grbavici …

  • Soba: 1.5
  • 2,589 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Podbara

93,500 €

Prodaja garsonjera-25m2, Nova, Dvorišno orijentisana ID#11609…

  • Soba: 0.5
  • 3,740 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Futog

88,580 €

Stari Futog-Uknjižen Dvosoban stan 40 m2 u Prizemlju-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,215 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

87,500 €

NOVI SAD.BUL. PATRIJARHA PAVLA.GARSONJERA.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,917 €/m2
  • 30 m2