Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,042 €/m2
  • Površina: 45 m2
PRODAJA

136,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043625
  • Površina : 45 m2
  • Cena : 136,900 €
  • Cena po m2 : 3042.22 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/6

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Mišeluk

144,010 €

Luksuzan Trosoban Stan – Mišeluk (Novi Sad) …

  • Soba: 3.0
  • 2,483 €/m2
  • 58 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

135,130 €

Petrovaradin - Dvoiposoban stan 45 m2 u izgradnji …

  • Soba: 1.5
  • 3,003 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Detelinara

134,400 €

Prodaja-Novi Sad, Nova Detelinara-48m2, Uknjižen, Parking! ID#9074…

  • Soba: 2.0
  • 2,800 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Sajmište

137,700 €

Lux opremljena, Nova garsonjera-34.33m2, Povrat PDV-a-Dodatni sadržaji ID#11008…

  • Soba: 0.5
  • 4,050 €/m2
  • 34 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

135,000 €

Poslovni prostor / Stan | 50m2 | Kod Futoške pijace, Novi Sad…

  • Soba: 2.0
  • 2,700 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Telep

130,000 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,023 €/m2
  • 43 m2