Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,837 €/m2
  • Površina: 72 m2
PRODAJA

204,250 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043628
  • Površina : 72 m2
  • Cena : 204,250 €
  • Cena po m2 : 2836.81 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

194,700 €

NOVI SAD.PODBARA.DVOIPOSOBAN STAN.PRODAJE SE POLUNAMEŠTEN ILI KOMPLETNO NAMEŠTEN UZ DOGOVOR. PARKING MESTO U DVORIŠTU…

  • Soba: 2.5
  • 3,245 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Liman 2

200,850 €

Liman 2 – dvosoban stan 56 m², kompletno renoviran, terasa…

  • Soba: 2.0
  • 3,587 €/m2
  • 56 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

212,760 €

Sremska Kamenica - Stanovi za kupce koji žele dobru povezanost sa gradom, a mirno životno okruženje …

  • Soba: 4.0
  • 2,216 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

202,000 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,525 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Sajmište

194,400 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,945 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Socijalno

206,000 €

ODLIČNA PONUDA, POTPUNO RENOVIRAN TROSOBAN STAN U BLIZINI SOCIJALNOG (kod picerije Ciao), BULEVARA I CENTRA. KOMFO…

  • Soba: 3.0
  • 2,822 €/m2
  • 73 m2