Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,849 €/m2
  • Površina: 71 m2
PRODAJA

202,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043629
  • Površina : 71 m2
  • Cena : 202,300 €
  • Cena po m2 : 2849.30 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

204,250 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,837 €/m2
  • 72 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

206,600 €

Poslovni prostor na galeriji .Ulaz iz dvorišta .Pogodan za poslovne apartmane,ordinaciju ,kancelariju i slično..Postoj…

  • Soba: 1.0
  • 1,751 €/m2
  • 118 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

205,700 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,449 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Novo Naselje

194,200 €

Na prodaju – prostran trosoban stan na Novom Naselju, stvarne površine 78,56 m² Prodaje se komforan trosoban stan smešten na trećem spratu kval…

  • Soba: 3.0
  • 2,490 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Liman 3

199,800 €

Prodaja-trosoban-74m2-Liman 3 ID#11779…

  • Soba: 3.0
  • 2,700 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Telep

200,800 €

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,910 €/m2
  • 69 m2