Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,027 €/m2
  • Površina: 48 m2
PRODAJA

145,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043633
  • Površina : 48 m2
  • Cena : 145,300 €
  • Cena po m2 : 3027.08 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 4/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

137,250 €

Nova Detelinara, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 2.0
  • 3,050 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Adice

144,200 €

NOVI SAD.ADICE,TROIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,759 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Novo Naselje

147,290 €

Prodaje se kompletno opremljen jednoiposaban stan na Novom naselju …

  • Soba: 1.5
  • 3,069 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Podbara

147,000 €

* Podbara - Dvosoban stan *…

  • Soba: 2.0
  • 3,500 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Liman 2

139,000 €

Na prodaju veći jednosoban stan površine 39 m² na Limanu 2. …

  • Soba: 1.0
  • 3,564 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Novo Naselje

140,000 €

Prodaja stana- Novo Naselje, Novi Sad ID#10063…

  • Soba: 2.0
  • 2,188 €/m2
  • 64 m2