Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,164 €/m2
  • Površina: 33 m2
PRODAJA

104,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043634
  • Površina : 33 m2
  • Cena : 104,400 €
  • Cena po m2 : 3163.64 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 4/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

94,700 €

Novi Sad,Telep,stan u kući,renoviran,neposredna blizina škole Jožef Atila.U pitanju je odmah useljiv stambeni prostor…

  • Soba: 3.0
  • 1,457 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

109,200 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Podbara

96,490 €

Novi Sad, Podbara - Moderni, kvalitetni stanovi unutar kompleksa na odličnoj lokaciji …

  • Soba: 0.5
  • 3,574 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Telep

103,600 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,590 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Telep

112,270 €

  • Soba: 1.5
  • 2,738 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Detelinara

99,910 €

Prodaje se jednosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini Bulevara Evrope.…

  • Soba: 1.0
  • 3,122 €/m2
  • 32 m2