Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,838 €/m2
  • Površina: 69 m2
PRODAJA

195,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043635
  • Površina : 69 m2
  • Cena : 195,800 €
  • Cena po m2 : 2837.68 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 4/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

204,800 €

Trosoban stan - na nekoliko minuta do Futoške pijace…

  • Soba: 3.0
  • 2,885 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

194,700 €

NOVI SAD.BULEVAR.TROIPOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,434 €/m2
  • 80 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

200,940 €

Sremska Kamenica. 71m2. Trosoban stan sa povratom PDV-a! …

  • Soba: 3.0
  • 2,830 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Grbavica

199,000 €

Četvorosoban, renoviran stan na Grbavici, 100m2, uknjižen ! ID#8461…

  • Soba: 4.0
  • 1,990 €/m2
  • 100 m2

Novi Sad Centar

198,900 €

Hitna prodaja! Porodičan funkcionalan stan u užem centru grada na 4. spratu. Idealna lokacija za život. U blizini su svi potrebni sadržaji i izdvo…

  • Soba: 4.0
  • 2,009 €/m2
  • 99 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

195,700 €

Bulevar Evrope, 65m2. Trosoban stan+garažno mesto ! …

  • Soba: 3.0
  • 3,011 €/m2
  • 65 m2