Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,852 €/m2
  • Površina: 74 m2
PRODAJA

211,050 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043636
  • Površina : 74 m2
  • Cena : 211,050 €
  • Cena po m2 : 2852.03 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 4/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

205,382 €

Novi Sad, Salajka - Četvorosoban stan 80m2 …

  • Soba: 4.0
  • 2,567 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Centar

216,300 €

Komforan, namešten dvosoban stan, sa terasom, u centru Novog Sada-retko u ponudi …

  • Soba: 2.0
  • 3,380 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Liman 3

218,360 €

Novi Sad, Liman 3, Odlično komplet renoviran, trosoban stan u višespratnici nadomak Limanskog parka i Dunava. Odlično…

  • Soba: 3.0
  • 2,951 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Detelinara

216,300 €

Novi Sad, Nova Detelinara. LUX PONUDA - KOMPLETNO NAMEŠTEN, TROSOBAN STAN U NOVOJ ZGRADI! Stan se nalazi u najatraktivnijoj ulici Novog Sada, u novoi…

  • Soba: 3.0
  • 3,277 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Sajmište

204,250 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,837 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Sajmište

206,700 €

• Soba: 3.0
  • 2,756 €/m2
  • 75 m2