Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,224 €/m2
  • Površina: 29 m2
PRODAJA

93,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043637
  • Površina : 29 m2
  • Cena : 93,500 €
  • Cena po m2 : 3224.14 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 4/6

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Mišeluk

101,450 €

MODERNA NOVOGRADNJA – Mišeluk – 41m² sa povraćajem PDV-a! …

  • Soba: 2.0
  • 2,474 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Podbara

92,700 €

Nov jednoiposoban stan 28m², Podbara –odlična lokacija!…

  • Soba: 1.5
  • 3,311 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Podbara

99,570 €

Podbara-Lepa Garsonjera 27 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 0.5
  • 3,688 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Telep

94,700 €

Novi Sad,Telep,stan u kući,renoviran,neposredna blizina škole Jožef Atila.U pitanju je odmah useljiv stambeni prostor…

  • Soba: 3.0
  • 1,457 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Telep

89,610 €

Telep-Odličan Jednoiposoban stan 30 m2 sa Terasom u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 2,987 €/m2
  • 30 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

83,840 €

Petrovaradin, Garsonjera 32m2 u izgradnji sa povratom PDV …

  • Soba: 1.0
  • 2,620 €/m2
  • 32 m2