Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,252 €/m2
  • Površina: 27 m2
PRODAJA

87,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043638
  • Površina : 27 m2
  • Cena : 87,800 €
  • Cena po m2 : 3251.85 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 4/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

82,750 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnju na Severnom Telepu. U ulici koja povezuje Futoški Put i Bulevar Patrijarha Pavla gradi se kvalitetna zgrada…

  • Soba: 0.5
  • 3,183 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Centar

82,400 €

Jednosoban stan u strogom centru Novog Sada – 29 m², visoko prizemlje, idealan za poslovni prostor ili investiciju Agencija Forum prodaje funkcion…

  • Soba: 0.5
  • 2,841 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Centar

79,000 €

Centar,  nameštena garsonjera, 24m2, klima, terasa, II sprat, dvorišno orijentisan, uredan, CG(Bomil nekretnin…

  • Soba: 0.5
  • 3,292 €/m2
  • 24 m2

Novi Sad Centar

92,700 €

Novi Sad - Centar - Stari grad – Retka prilika u ponudi! Na prodaju je potpuno renovirana garsonjera od 21 m², nekretnina koja se na ovoj lokaciji …

  • Soba: 0.5
  • 4,414 €/m2
  • 21 m2

Novi Sad Podbara

92,700 €

Nov jednoiposoban stan 28m², Podbara –odlična lokacija!…

  • Soba: 1.5
  • 3,311 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Jugovićevo

97,000 €

JEDNOSOBAN stan na Jugovićevom ID#10368…

  • Soba: 1.0
  • 2,694 €/m2
  • 36 m2