Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,042 €/m2
  • Površina: 45 m2
PRODAJA

136,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043639
  • Površina : 45 m2
  • Cena : 136,900 €
  • Cena po m2 : 3042.22 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 4/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

133,700 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,039 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Telep

135,000 €

Prodaje se odličan dvosoban stan na prvom spratu - Jerneja Kopitara…

  • Soba: 2.0
  • 2,872 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

144,200 €

Perfekcija na Bulevaru Evrope – Dvosoban stan sa velikom terasom…

  • Soba: 2.0
  • 2,670 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Podbara

145,500 €

Podbara-Lep Dvosoban stan 41 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 3,549 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Adice

139,050 €

NOVI SAD.ADICE.TROIPOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,738 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Telep

127,000 €

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predsta…

  • Soba: 1.5
  • 2,953 €/m2
  • 43 m2